Безкоштовні Автомати

Головна » Безкоштовні Автомати
Космічні Війни (Netent)
Подвійні Стеки (Netent)
Живим або Мертвим (Netent)
Slot-O-Pol (Mega Jack)
Божественна Фортуна (Netent)
Bananas go Bahamas (Novobet)

Підбираючи онлайн казино, скористайтеся нашим спеціальним рейтингом на даній сторінці. У ньому ми врахували багато особливостей. До цього списку закладів потрапили виключно ті клуби, які мають національну ліцензію КРАІЛ, що дозволяє здійснювати гральну діяльність. У самому рейтингу бренди розташовуються відповідно до набраної кількості балів, що присуджуються за досягнення та зручності для користувачів.

Серед основних параметрів використовуваних для оцінки клубу ми враховуємо кількість негативних відгуків, швидкість виплати, різноманітність у платіжних системах та іграх, наявність мобільної версії сайту та програми, а також деякі інші особливості. Найбільше цей ТОП допоможе новачкам, які не мають достатнього досвіду, щоб якісно оцінити заклад самостійно.

Під кожним з зазначених у таблиці брендів розміщено інформацію про пропоновані бонуси. Дані промо допоможуть вам отримати перевагу над математикою закладу хоча б при грі на перші депозити, тому ми рекомендуємо вам скористатися ними.

Ще нижче розташовані ігрові автомати, у які ви можете грати безкоштовно. На нашому сайті ви можете робити це без реєстрації. Усі демо-версії інтегровані з офіційних серверів провайдерів. Серед представлених ігор ви зустрінете Aztec Gold, Garage, Fruit Cocktail, Slotopol, Attila, Island 2, Keks, Sizzling Hot та багато інших.

При завантаженні кожного зі слотів на ваш рахунок автоматично нараховуватимуться віртуальні кредити, якими ви можете розпоряджатися у грі на власний розсуд. Це зручний спосіб протестувати свої стратегії та тактики. Також можна пограти за максимальною ставкою. Якщо кредити закінчилися, достатньо перезавантажити сторінку і їх кількість повернеться до початкової.

Якщо ж демонстраційний режим вам набридне і ви захочете ризикнути своїми коштами, то перейдіть в гральний клуб з нашого ТОПу і зареєструйтесь там. Після цього необхідно буде поповнити рахунок та обрати гру. Бажаємо вам удачі!