Ігрові Автомати в Казино з СМС Поповненням через Київстар, Водафон або Лайф

Головна » Київстар
Отримай на перший депозит до ₴100 000 + 300 FS
Отримай Вітальний пакет до 45 000 UAH + 1500 Фріспінів

Дедалі більше гравців з України шукають можливість грати в ігрові автомати з поповненням рахунку через СІМ за допомогою відомих українських операторів мобільного зв’язку. І це не дивно, адже часто буває так, що на карті не залишається грошей, проте вони є на мобільному рахунку. У цьому випадку зручно буде скористатися цим методом депозиту.

Важливо знати які саме заклади приймають такі платежі та при цьому мають ліцензію КРАІЛ. Усі такі клуби представлені у нашому спеціальному рейтингу залів. Перейшовши в кожен з них та зареєструвавшись там ви зможете використати свій рахунок у Київстар, Водафон чи Лайф для здійснення депозиту.

Граючи на ліцензійних сайтах нашого ТОПу ви гарантуєте собі захист з боку держави. У разі виграшу та відмови у виведенні цих коштів користувач може звернутися до національного регулятора та попросити про допомогу, надавши усі необхідні докази своєї гри у вигляді скріншотів, телефонних виписок та, у разі потреби, отриманих SMS.

До переваг даного платіжного методу відносяться висока швидкість операцій, низька комісія та мінімальні ліміти. Мінус тут лише один, але він досить суттєвий. Це неможливість виведення коштів у такий спосіб.

Тобто, якщо ви перевели кошти з мобільного на свій аккаунт у гральному закладі і виграли солідний приз, вивести його ви зможете лише на банківську картку, зробивши при цьому попередній мінімальний депозит з неї. При цьому важливо верифікувати обліковий запис і ваш банківський рахунок.

Для гри через мобільний платіж доступні всі ігрові автомати на гроші, також представлені на цій сторінці у вигляді безкоштовних демо-версій. Ви можете ознайомитися з ними на нашому сайті і прийняти рішення чи варто грати в них на реальні кошти.

Серед доступних провайдерів є роботи від Igrosoft, Novomatic, Megajack, Net Entertainment та багатьох інших виробників. Завантаживши будь-який слот, ви отримаєте віртуальну валюту у вигляді грошових кредитів в умовній формі. Ще їх називають fun кредитами.